Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 27 marca 2013, 9:45:22
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Spotting. Nowa moda również u nas!

Spotting. Nowa moda również u nas!

Ogólnopolska moda na strony społecznościowe "spotted" dotarły już do Małopolski, a szczególnie do Krakowa, gdzie opanowały uczelnie, biblioteki i komunikację miejską.

Spotting to nowa moda wsród młodych ludzi polegająca na obserwowaniu podobających się nam osób i próbie nawiązania z nimi znajomości poprzez strony społecznościowe, najczęściej na Facebooku. Gdy w miejskim autobusiu, czy bibliotece spotkamy ładną dziewczynę lub chłopaka, możemy wejść na taką stronę i anonimowo podzielić się taką informacją z innymi "spottersami", a przede wszystkim dotrzeć do wypatrzonej przez nas osoby i nawiązać znajomość. Choć szansa, że wypatrzona przez nas osoba też jest miłośnikiem spottingu i zagląda na poświęcone mu strony wciąż nie jest wielka spotting robi się coraz bardziej popularny, a poświęcone mu strony doprowadziły już do niejednego spotkania.

Wymiana informacji ni musi dotyczyć tylko wyznań miłości i zachwytów nad urodą spotkanej w bibliotece dziewczyny, wpisy dotyczą też podziękowań za pożyczenie paru groszy i ogłoszeń o zgubionych i znalezionych przedmiotach

Wybrane strony spotted w Małopolsce na Facebooku:

- Spotted: MPK Kraków (12 tys. fanów)

- Spotted UEK (2 tys. fanów)

- Spotted: UJ (2 tys. fanów)

- Spotted: RAJska (2 tys. fanów), Biblioteka na ul. Rajskiej w Krakowie

- Spotted: Tarnów (1 tys. fanów)

Przykładowe ogłoszenia ze strony Spotted: MPK Kraków :

"Chyba widziałem anioła... Poniedziałek (25.02), przystanek Czarnowiejska, godz. 18.30. w oczekiwaniu na 501. Stałaś i słuchałaś muzyki, anielsko piękna blondynko, w białej kurtce i ciemnych spodniach. Spojrzenia nasze się kilka razy spotkały. Wsiedliśmy do 501. Umknęłaś gdzieś na przegub, ale Twój tajemniczy uśmiech pozostał mi w pamięci. Wysiadłaś pod Politechniką. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś Cię zobaczę. Jeśli to przeczytasz śliczny aniele, odezwij się! Brunet w czarnym płaszczu, książka w ręku."

"Dzisiaj (pon 25.02) jechałem tramwajem 52. Dzień zaczął się paskudnie - zaspałem, pusta lodówka na przystanku chcieli wyłudzić ode mnie pieniądze. Wsiadłem do tramwaju 52 i Ty odmieniłaś mój dzień na lepsze. Nadeszła dla mnie wiosna, ptaki śpiewały, a słońce grzało przez szybę... Stałem i nie mogłem oderwać od Ciebie oczu... Nie pamiętam co miałaś na sobie, jaki miałaś kolor oczu, ani czy się uśmiechałaś... Patrzyłem cały czas na twój piękny biust... proszę... jeśli jechałaś tym tramwajem... odezwij się do mnie... i spraw by przyszło lato!"

"Najserdeczniejsze pozdrowienia dla dwóch dziewczyn jadących tramwajem linii 4 w piątek 22 lutego ok. godz 21.30, które były na tyle pomocne i pomogły mi w namierzeniu zagubionego w barze telefonu poprzez wysłanie sms do moich znajomych, aby wzięli ze sobą moją zgubę. Oby więcej takich życzliwych ludzi ! :)"

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

Tagi: KRK
 Zobacz jeszcze na: