Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: czwartek, 11 grudnia 2014, 22:26:42
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Skandale rządzą w jednej z najlepszych krakowskich restauracji!

Skandale rządzą w jednej z najlepszych krakowskich restauracji!

Skandale na najwyższym poziomie tylko w Restauracji Scandale Royal.

Czy to przypadek, że jedna z najlepszych restauracji w Krakowie skandalizuje na co dzień i od święta? Nie! Skandale rządzą światem, bo świat żywi się nimi i kręci wokół nich nieprzerwanie od wieków. Chcesz trochę poskandalizować? Odwiedź Scandale Royal. Znajdziesz tu relaks, ekscytujący thrill i emocje, jakie trudno znaleźć gdziekolwiek indziej.

Szokująco od rana
Każdy dzień w Scandale Royal zaczyna się ekscytująco. Na starcie (restauracja Kraków Plac Szczepański 2 jest otwarta od 7.30) goście zyskują możliwość zjedzenia sycącego śniadania. Szokującego, bo w Scandale płacisz raz i jesz do syta. Nie, wbrew pozorom restauracja nie stawia na ilość – szczyci się jakością,
a jakość śniadań („boskie tosty”) doceniają i chwalą stali i przypadkowi klienci.Profesjonalna kontynuacja
Mocny akcent śniadaniowy nadaje wyjątkowość reszcie dnia. Scandale Royal to niezmiennie wyśmienita kuchnia i atmosfera nie do odwzorowania w innych lokalach.

Wnętrza tej trzypoziomowej restauracji intrygują i nadają jej magiczny, lekko mroczny nastrój. Nie obawiaj się – nastrój nie pozbawi cię apetytu ani przyjemności obcowania z wyśmienitymi daniami. Stwarza intymność i ciepło, w którym smaki rozkwitają i przejmują pełną kontrolę nad podniebieniami gości. Atmosferę podkreśla funkcjonalność wnętrz restauracji i nienachalna, bardzo przyjazna i profesjonalna obsługa.

Tradycyjnie i nowocześnie
Scandale Royal znane jest z niezwykle poważnego podejścia do kulinariów. Stawia na smaki w kuchni i w barze. W menu próżno by szukać nieprzemyślanych kompozycji. Wszystko jest tu perfekcyjnie dopracowane i pozostaje w pełnej zgodzie z obowiązującymi światowymi trendami.
Lubisz wyśmienitą, bogatą smakowo i prostą w formie klasykę? Szukaj jej właśnie tutaj.
Chcesz posmakować kuchni fusion? I takie smaki odnajdziesz w skandalicznie bogatym menu.
Kochasz nowoczesność i lubujesz się w kuchni molekularnej – ultra nowoczesne dania w wydaniu Scandale Royal niewątpliwie cię zachwycą.

Bar, który cię zauroczy
Kuchnia nadaje Scandale Royal ogromną przewagę nad innymi krakowskimi restauracjami, ale tym, co stawia ten lokal w ścisłej czołówce najlepszych i najpopularniejszych restauracji w Krakowie, jest niesamowita oferta ich baru. Świetnie przeszkoleni barmani potrafią robić prawdziwe cuda z serwowanymi drinkami.  Po męczącym dniu wizyta w barze dostarczy ci smakowych i wizualnych wrażeń (ech te koktajle!) i pomoże pozbyć się całodniowego napięcia.

Wieczór i noc w innym świecie
Czy lepszym? O tym przekonasz się, odwiedzając restaurację. Jednak spokojnie możesz wstępnie założyć, że świat Scandale Royal jest nieco lepszy, bo nie brak mu kolorytu i pozytywnych emocji.
Atmosfera restauracji silnie wpływa na nocne życie Krakowa – dodaje mu barw i uosabia jego magię.
Scandale Royal wznoszą się na szczyty w kreowaniu wrażeń. Z równym powodzeniem zaspokajają gusta kulinarne i kulturalne. Muzyka tworzy tu klimat, buduje atmosferę, skłania do dalszych poszukiwań i regularnych powrotów.

Zanurz się w atmosferze Scandale Royal. Ta restauracja, Kraków i wyjątkowy krakowski rynek znajdujący się tuż obok, przeniosą cię do alternatywnego świata pełnego kulinarnej i kulturalnej magii.

Źródło: Scandale.pl

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: