Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 11 grudnia 2012, 14:15:10
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Odwiedź Jarmark Świąteczny w Dobczycach

Odwiedź Jarmark Świąteczny w Dobczycach

Świąteczny Jarmark: zapach igliwia, tradycyjnych świątecznych potraw, muzyka, śpiew. Zapraszamy na Mały Rynek do Dobczyc, 16 grudnia. Od godz. 10 do 18 znajdziecie tutaj Państwo moc atrakcji.

Na Świątecznym Jarmarku w Dobczycach będzie można spotkać naszych twórców ludowych i rzemieślników. Na ich stoiskach warto znaleźć drobne upominki gwiazdkowe. Pod naszymi namiotami znajdziemy m.in.: hafciarstwo, koronczarstwo, rzeźbę, kowalstwo artystyczne, wyroby ze szkła i gliny, ozdoby z bibuły, ozdoby świąteczne, stroiki, pierniki i kartki świąteczne. Nad wszystkim unosił się będzie zapach grillowanego oscypka.

Od godz. 14. ruszamy z atrakcjami dla najmłodszych. Będziemy wspólnie ubierać choinkę – ozdobami, które dzieci przyniosą z domów. Za najoryginalniejsze ozdoby dzieci otrzymają upominki. Wspólnie sklejać będziemy łańcuch, który zawiśnie na drzewku. Dodatkową atrakcją dla maluchów będą żywe zwierzęta ze „Stajni Cztery Kopyta”.

O godz. 15 zaśpiewa Chór Szkoły Muzycznej I stopnia z Dobczyc, po występie którego odbędzie się pierwsza część losowania żywych choinek. O godz. 16. Chór Parafialny ze Stadnik wykona pieśni adwentowe, a o 16.30 obejrzymy spektakl: Shopping świąteczny, ale Bożonarodzeniowy” i posłuchamy zespołu Handycap.

Od godz. 15 odbywał się będzie konkurs potraw świątecznych, który o godz. 17.15 zakończy się wręczeniem nagród – a o godz. 17.30 wystąpi Big Band Dobczyce. Po koncercie BBD po raz drugi rozlosujemy świąteczne choinki.

Serdecznie zapraszamy do Dobczyc 16 grudnia.

Organizatorem Jarmarku Świątecznego jest Stowarzyszenie KAT Dobczyce (Kreatywni Aktywni Twórczy).

 

Źródło: http://dobczyce.pl/

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: