Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: czwartek, 28 czerwca 2012, 12:39:04
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » No Budget Show 4

No Budget Show 4

Od 29.06.2012 do 30.09.2012 będzie można ogladać w Muzeum Sztuki Wspołczesnej w Krakowie  wystawę No Budget Show 4.

 

Wystawa zrealizowana według pomysłu artysty Roberta Kuśmirowskiego. Jest to czwarta z serii wystaw No Budget Show, wcześniej prezentowanych między innymi w lubelskim Towot Squat oraz warszawskiej Galerii Kordegarda.


W MOCAK-u pokazane zostaną prace młodych artystów stworzone, tak jak wskazuje tytuł wystawy, bez jakichkolwiek lub z niewielkim nakładem środków finansowych. Z jednej strony jest to nawiązanie do romantycznej koncepcji tworzenia bez nakładów pieniężnych, z drugiej – pośredni komentarz na temat finansowania sztuki i kultury.


W tegorocznej edycji weźmie udział ponad dwudziestu artystów nie tylko z Lublina, z którym związany jest Robert Kuśmirowski, ale także z Poznania, Warszawy, Wrocławia oraz po raz pierwszy z zagranicy - Antakyi w Turcji.

 

Artyści:

Another Photographer, Konrad Aleksander, Marzena Bis, Krzysztof Bryła, Anna Chabros, Maciej Chorąży, Michał Chudzicki, Rafał Czępiński, Kamila Czosnyk, Tomasz Foltyn, Viola Głowacka, Emrah Gökdemir, Michał Jadczak, Marcin Kokoszko, Emilia Kołowiecka,
Paweł Korbus, Tomasz Koszewnik, Anna Kuc, Kamil Kuzko, Daniel Małecki, Michał Mejnartowicz, Arek Pasożyt, Jacek Piotrowicz, Maciej Połynko, Radar, Piotr Strobel, Piotr Szczur, Liwia Sztyc, Krzysztof Turlewicz, Jacek Wierzchoś, Radek Włodarski, EmilIa Żukowska,

 

 Żródło: www.mocak.com.pl

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: