Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 14 maja 2013, 12:32:14
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Mobilny Solski

Mobilny Solski

Od kilku dni repertuar Teatru Solskiego w Tarnowie można przeglądać również na smartfonach z systemem Android. To kolejny element systematycznie rozwijanych kanałów informacyjnych tarnowskiego teatru. Tym samym Solski jest jednym z niewielu teatrów w Polsce, które udostępniły takie rozwiązanie swoim widzom.

Aplikacja jest przydatnym i poręcznym narzędziem. Podzielona na kilka bardzo intuicyjnych zakładek, umożliwia m.in. dostęp do aktualności, zawiera pełen repertuar do końca sezonu oraz opisy spektakli. Ułatwia również planowanie - jednym kliknięciem można zakupić bilet w systemie ekobilet.pl oraz dodać spektakl do kalendarza w telefonie. Pomocna w punktualnym dotarciu na spektakl okaże się interaktywna mapa, która  na bieżąco wyświetla trasę dojazdu na ul. Mickiewicza 4.

- Aplikację przygotowała agencja interaktywna WebImpuls. Współpraca z młodymi tarnowskimi programistami była bardzo owocna - mówi Krzysztof Bogusz kierownik Biura Promocji i Organizacji Widowni Solskiego. Szereg dodatkowych propozycji oraz uwag pozwolił przygotować aplikację która powinna spełnić większość oczekiwań naszych widzów.

- Program można pobrać za darmo z serwisu Google Play - dodaje Karolina Białas z działu promocji Solskiego. Czekamy na wszystkie uwagi dotyczące aplikacji - pozwolą nam ją rozwijać, tak aby lepiej spełniała oczekiwania widzów. Można je nadsyłać na adres promocja@teatr.tarnow.pl.

By ułatwić pobranie aplikacji w materiałach drukowanych wydawanych przez teatr pojawiły się tzw. QRkody z zakodowanym bezpośrednim adresem do aplikacji.

Adres aplikacji w Google Play.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sbm.theatreapp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zYm0udGhlYXRyZWFwcCJd

źródło: Teatr Solskiego w Tarnowie

 
Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: