Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: piątek, 12 grudnia 2014, 19:08:47
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Który kredyt powinien wybrać mały przedsiębiorca?

Który kredyt powinien wybrać mały przedsiębiorca?

Każdy przedsiębiorca marzy o posiadaniu rentownej firmy i osiąganiu sukcesów biznesowych. Już podczas tworzenia biznesplanu zakłada średnie obroty, szczegółowo ustala parametry i szuka dobrych rozwiązań. W praktyce osiąga zamierzone cele dzięki ciężkiej pracy, odpowiedzialności, pewności siebie oraz intuicji i wiedzy ekonomicznej. Niestety nie zawsze okoliczności są odpowiednie, brakuje klientów i kontrahentów, dotychczasowe kontrakty dobiegają końca, nie ma perspektyw na dalsze funkcjonowanie, narastają długi i nieubłaganie zbliża nie perspektywa ogłoszenia upadłości. W tak trudnym momencie niektórzy się poddają i rezygnują, inni walczą dzielnie dalej i starają się o lepszą przyszłość. Bez wątpienia dużym ułatwieniem i wsparciem w okresie kryzysu finansowego jest kredyt dla firm bez wkładu własnego. Daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala odetchnąć w boju o lepsze jutro. Czy wśród propozycji Idea Banku znajduje się produkt idealny dla małych przedsiębiorców?

Po pierwsze trzeba powiedzieć, że kredyt dla firm (http://www.ideabank.pl/kredyt-z-gwarancja-de-minimis) powinien zostać wybrany mądrze i po przeanalizowaniu konkurencyjnych ofert. Przede wszystkim dlatego, że na rynku znaleźć można wiele atrakcyjnych opcji, które kuszą okazyjnymi warunkami i nowoczesnymi rozwiązaniami. Jednak bezdyskusyjnie na miano bestsellera zasługuje kredyt dla firm z gwarancją de minimis przygotowany przez Idea Bank, który osiąga rekordową popularność wśród klientów biznesowych oraz zapewnia komfortowe raty dopasowane do możliwości. Przeznaczony jest dla przedsiębiorców (nawet początkujących, nie wymaga wkładu własnego oraz podpisywania wielu zobowiązań.

Kredyt ten powstał dzięki pomocy Banku Gospodarstwa Krajowego (na podstawie Portfelowej linii obrotowej) oraz rządowego programu skupionego na pomocy małym i średnim firmom. Oznacza to, że w razie problemów ze spłatą zadłużenia klient otrzymuje niezbędne wsparcie i czas na poprawę swojej sytuacji. To fantastyczna opcja, która wzbudza zaufanie i potwierdza profesjonalizm. Oprócz tego na uwagę zasługują podstawowe parametry tego produktu: oprocentowanie na poziomie 6,99% oraz 0,5% za pierwszy rok gwarancji (promocja obowiązuje do końca 2014 roku).

Aby skorzystać z kredytu dla firm Idea Banku wystarczy wypełnić wirtualny formularz znajdujący się na stronie internetowej banku, przekazać najważniejsze informacje (cel kredytu, kwota, okres spłaty), dane kontaktowe oraz umówić się na spotkanie w oddziale banku i ustalić warunki z pracownikiem. Podczas tej samej wizyty można rozpocząć proces załatwiania formalności, dostarczania dokumentów i finalizowania umowy. Wszystko odbywa się bardzo szybko, dlatego pieniądze mogą znaleźć się na koncie w krótkim czasie.

Podsumowując, każdy przedsiębiorca ma prawo ubiegać się o sfinansowanie zakupu nieruchomości, pojazdu, maszyn i urządzeń lub inne cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kredyt dla firm z gwarancją de minimis nie zmusza do posiadania dużego stażu i kapitału własnego. Zatem z propozycji może skorzystać każdy, kto prowadzi firmę i chce poprawić swoją sytuację materialną.

Artykuł nadesłany

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: