Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: czwartek, 29 sierpnia 2013, 11:10:52
Autor: admin
Home » Menu Główne » Zdjęcia » Galerie autorskie » Konrad Czech


Udostepnij na Facebooku

Konrad Czech

Jaki jest Twój ulubiony zakątek Małopolski?
Ciężko mi powiedzieć jednoznacznie, który zakątek Małopolski jest moim ulubionym. Jeśli chodzi o miasto to nie ma co się czarować, to jest to Kraków. Urodziłem się tu, uczyłem, pracuję. To miasto ma swój klimat i magię jak dla mnie. Poza tym uwielbiam Tatry, tam jest moja przestrzeń i są tam miejsca w, które staram się wracać jak tylko mogę.

Czy jest coś co Cię szczególnie fascynuje w naszym regionie?
Chyba najbardziej fascynują mnie jednak Tatry, kiedy nie mogę się w nie wybrać mam parę miejsc z których, przy dobrej widoczności można je podziwiać z Krakowa i okolic.


Co jest dla Ciebie najważniejsze w fotografii?
Najważniejsze jest chyba oddanie własnej emocji, uczucia pojawiającego się w danej chwili, która potrafi bardzo szybko zniknąć. Umieć to pokazać jest wielką sztuką, która nie zawsze się udaje.

Czy masz swoje ulubione zdjęcie związane z Małopolską?
Mam swój ulubiony most w Krakowie, most Piłsudskiego który często gości na moich zdjęciach. Jest to zdjęcie tego mostu w nocy, było przenikliwie zimno do tego stopnia że ciężko mi było zmieniać parametry w aparacie, była mgła i światła. Nie jest to może perfekcyjne zdjęcie, ale klimat zapadł mi głęboko w pamięć.

Jaka jest Twoja największa małopolska przygoda?
Może nie największa, ale wyryła się w pamięci. Szlak na Granaty Żlebem Kulczyńskiego, pogoda rewelacyjna, trochę może za ciepło ale całkiem przyjemnie. Pozostało ok 30 minut drogi do Granatu, przyjemne podejście po łańcuchach i nagle zrobiło się ciemno, zaczeło wiać i pojawiły się pioruny. Uciekać w dół, zbyt ślisko w deszczu, do góry po łańcuchach też niezbyt bezpiecznie i do tego walka czy nie wyjąć aparatu i nie robić zdjęć

Strona www:  konradcz.flog.pl

Kontakt: jagulak@tlen.pl

Galeria "Nad Prądnikiem" [link]

Galeria

Udostepnij na Facebooku

 

comments powered by Disqus
 
 

 Zobacz jeszcze na: