Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: poniedziałek, 02 czerwca 2014, 23:10:58
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Katy Perry wystąpi w Kraków Arenie

Katy Perry wystąpi w Kraków Arenie

Live Nation oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator wydarzeń kulturalnych w hali Kraków Arena z dumą ogłaszają - po ogromnym sukcesie, cieszącej się uznaniem krytyków trasy po Wielkiej Brytanii, Katy Perry – ikona muzyki pop, zawita do Europy w 2015.

Katy Perry nie trzeba przedstawiać. Jest najpopularniejszą osobą na portalu Twitter, posiadającą blisko 51 milionów fanów. Najbarwniejsza i najgorętsza gwiazda  ostatnich lat wystąpi już 24 lutego w Krakowie ze swoim nowym fantastycznym, oszałamiającym show Prismatic World Tour.

Album Prism wydany w październiku 2013 zadebiutował na miejscu pierwszym na iTunes w 97 krajach , osiągając najlepszy tydzień sprzedaży w karierze Katy Perry! Album sprzedał się w ponad  6 milionach egzemplarzy na całym świecie w okresie sześciu miesięcy od daty wydania. Pierwszy singiel z albumu Roar osiagnął globalny sukces i nr 1 na listach przebojów w  96 krajach.

W 2013 roku , Katy Perry odniosła wiele sukcesów – została m.in. Ambasadorem Globalnym UNICEF , nominowana do 2 nagród Grammy (Song of the Year and Best Pop Solo Performance), dała niezapomniany występ na Brooklyn Bridge podczas 2013 MTV Video Music Awards, a także niedawno zdobyła nagrodę Best Female Artist na 2013 MTV European Music Awards.

źródło: Krakowskie Biuro Festiwalowe
Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: