Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 03 września 2013, 9:35:08
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » XXIII Forum Ekonomiczne w Krynicy: Perspektywy nowego ładu.

XXIII Forum Ekonomiczne w Krynicy: Perspektywy nowego ładu.

Wraz z nadejsciem pierwszych dni września rozpoczyna się kolejne Forum Ekonomiczny w Krynicy. Już po raz 23. Krynice odwiedzi blisko 2,5 tysiąca gości, którzy debatować będa na temat perspektyw nowego ładu, czyli przemian ekonomicznych, społecznych i politycznych, które przyniósł światowy kryzys gospodarczy.

Co czeka nas w tym roku? Wraz z firmą FAKRO, producentem okien uczestnicy będą zastanawiac się, jak podnosić innowacyjność przedsiębiorstw i w jaki sposób władze powinny wspierać lokalnych przedsiębiorców. Perspektywy rozwoju miasta przyszłości – wizja dla Krakowa to temat panelu organizowanego przez Miasto Kraków. Bazę do rozmowy stanowić ma nowa Strategia Rozwoju Krakowa i projekt „Kraków-Nowa Huta Przyszłości. Gościem specjalnym tegorocznego Forum Ochrony Zdrowia będzie prof. Richard G. Wilkinson, brytyjski naukowiec badający wpływ nierówności społecznych na rożne sfery życia, między innymi na zdrowie społeczeństw. Spotkanie z prof. Wilkinsonem poprowadzi publicysta tygodnika "Polityka" Jacek Żakowski.


Logo Forum Ekonomicznego w Krynicy


 

W tym roku Krynicę odwiedza m.in. premier Donald Tusk, a także prezes PiS Jarosław Kaczyński. Krynickiemu Forum towarzyszą m.in.: Forum Inwestycyjne w Tarnowie oraz Forum III Wieku, Forum Ochrony Zdrowia i Forum Regionów. Budżet tegorocznego Forum w Krynicy-Zdroju to 10 milionów złotych, drugie tyle wydadzą organizatorzy imprez towarzyszących.

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!