Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: czwartek, 18 lipca 2013, 14:43:13
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Wielka Parada Smoków w Wadowicach

Wielka Parada Smoków w Wadowicach

Teatr Groteska z Krakowa i Wadowickie Centrum Kultury zapraszają na WIELKĄ PARADĘ SMOKÓW! Po raz pierwszy w Wadowicach zobaczymy spektakularne i kolorowe, fruwające smoki, które dotąd cieszyły oczy krakowian, a 21 lipca 2013 r. zagoszczą na wadowickim rynku.

Na uczestników parady czeka wiele atrakcji i niespodzianek, w tym ogłoszenie wyników konkursu na „Najciekawszego smoka Wadowic”. Zgłoszone projekty będzie można podziwiać na pl. Jana Pawła II od godz. 15.00.

Punktem kulminacyjnym tego dnia będzie paradne wejście na rynek (o godz. 15.30) olbrzymich, dmuchanych smoków, animowanych przez artystów z Teatru Groteska w Krakowie. Oprócz wyboru „Najciekawszego smoka Wadowic”, jakiego dokona jury powołane przez organizatorów, sami uczestnicy parady również będą mogli wybrać w drodze głosowania swojego „Smoczego pupila publiczności”.

Dla dzieci, młodzieży, a właściwie całych rodzin organizatorzy przygotowali moc atrakcji i świetnej zabawy w postaci gry miejskiej pod nazwą „Po Małopolsce ze smokiem Pomponem”. W 12 konkurencjach związanych tematycznie z legendami i tradycjami regionu wadowickiego, będzie można zdobyć oryginalny smoczy certyfikat i nagrody. Najlepsi będą mogli pokazać się w rzucie kulą do paszczy smoka albo w slalomie ze smoczym jajem.

Ale to nie konicec. Paradzie towarzyszyć będą też smoki z Parku Średniowiecznego – Warowni w Inwałdzie oraz Dinozaur z Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie. 

Zachęcamy do udziału w konkursie i wspólnej zabawy podczas WIELKIEJ PARADY SMOKÓW W WADOWICACH 21 LIPCA.

źródło: http://www.wck.wadowice.pl/

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: