Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: poniedziałek, 10 czerwca 2013, 9:55:48
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Wakacje 2013 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

Wakacje 2013 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

Najwyższy czas pomyśleć o wakacjach. Okres tak wyczekiwany przez dzieci zbliża się coraz większymi krokami. Jednak nie wszyscy mają możliwość spędzić te dwa miesiące wolne od szkoły na wyjazdach. Wszystkie dzieci pozostające w mieście, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do wspólnego spędzenia wakacji. Kluby, działające w strukturach Ośrodka Kultury na terenie czterech dzielnic krakowskich: Czyżyn, Mistrzejowic, Wzgórz Krzesławickich i Nowej Huty, przygotowało na ten czas dla najmłodszych ciekawą ofertę.


Specjalnie przygotowany program, pozwoli dzieciom spędzić okres wakacji zarówno w sposób aktywny, twórczy jak i bezpieczny. Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta proponują między innymi: warsztaty muzyczne, plastyczne, archeologiczne, tkackie, etnograficzne, czekoladowe w Manufakturze Czekolady, zajęcia rekreacyjne, plenery malarskie, wyjścia do kina, zoo, na baseny, do stadniny koni oraz rozmaite wycieczki.

Rodziców i opiekunów zainteresowanych wakacyjną ofertą Ośrodka Kultury zachęcamy do jak najszybszego zapisania swoich pociech, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy na zajęcia wraz z wpłatą przyjmowane są w poszczególnych klubach. Warto jednak pamiętać, iż zależności od warunków pogodowych plan może ulec zmianie, o czym uczestnicy będą informowani na bieżąco.

Szczegółowy program zajęć, które będą odbywać się w poszczególnych Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, można znaleźć na www.krakownh.pl.

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: