Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: sobota, 24 stycznia 2015, 14:22:12
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Kultura » To już czwarty rok z Drugim Życiem Książki

To już czwarty rok z Drugim Życiem Książki

W 2015 roku dla wszystkich wielbicieli literatury przygotowano nowe odsłony jednej najpopularniejszych w Polsce akcji wymiany książek. W ubiegłym roku w DŻK wzięło udział łącznie prawie 3 000 krakowian, dzięki którym aż 15 000 książek znalazło nowych właścicieli.

Organizatorzy ponownie będą przekonywali, że książka jest dobra dla każdego, o każdej porze (wymiana późną porą w ramach „Nocy w Bibliotece”) i przy każdej okazji – również przy jedzeniu (dlatego wszystkich miłośników czytania już teraz zapraszamy na dwie edycje DŻK w ramach Najedzeni Fest!). Będziecie mieli łącznie aż 16 okazji, żeby wymieniać się książkami, w tym tradycyjnie podczas Festiwalu Conrada, Festiwalu Miłosza czy Europejskiego Dnia Języków. Regały Drugiego Życia Książki zagoszczą również na Targach Książki i Wiankach, a także w MOCAKu i Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej. Jedno jest pewne: każda z tegorocznych edycji będzie wyjątkowa!


     
Weź udział w pierwszej tegorocznej wymianie!
Niech niesprzyjająca aura nie zniechęci Was do wymieniania się książkami! Czekamy na Was w najbliższą niedzielę (25 stycznia) nad Wisłą w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11) od godziny 15:00.

Źródło: organizatorzy (Krakowskie Biuro Festiwalowe)

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: