Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 04 grudnia 2013, 14:36:15
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Kultura » Sztukobranie czyli Targi Młodej Sztuki

Sztukobranie czyli Targi Młodej Sztuki

W pierwszy weekend grudnia (7-8 grudnia) zapraszamy do Pałacu Pod Baranami (Rynek Główny 27) na nową odsłonę SZTUKOBRANIA czyli Targów Młodej Sztuki, podczas których swoje prace zaprezentują nie tylko najlepsi młodzi artyści z Polski, studenci i absolwenci uczelni artystycznych, ale również twórcy niezależni i wyjątkowo utalentowani, reprezentujący różne style, szkoły i środowiska artystyczne. To już 4. edycja wydarzenia, a jej partnerami są: Krakowskie Biuro Festiwalowe i Grolsch ArtBoom Festival. SZTUKOBRANIE to dwudniowe wydarzenie skupiające w jednym miejscu grupę znakomitych - młodych nie tylko wiekiem, ale i duchem - twórców sztuki współczesnej. Umożliwia im nawiązanie kontaktów z klientami, kolekcjonerami oraz galeriami. Poprzednie edycje udowodniły, że Targi są równocześnie doskonałym początkiem kariery artystycznej, jak i szansą dla każdego, kto chciałby za przystępną cenę stać się posiadaczem dobrej niekonwencjonalnej sztuki na swój własny, prywatny użytek.

SZTUKOBRANIE udowodniło, że sztuka jest na wyciągnięcie ręki i każdy może zostać jej posiadaczem. Dodatkowo, możliwość bezpośredniego obcowania z artystami pozwala na przyjrzenie się z bliska nowym trendom w sztuce, wymianę doświadczeń oraz współuczestnictwo w szeroko pojętej kulturze. Poszukiwacze młodych talentów, kolekcjonerzy, osoby, które lubią otaczać się pięknem – każdy znajdzie tutaj coś interesującego dla siebie... Będzie można zobaczyć i kupić bezpośrednio od artystów ich prace: obrazy, grafikę tradycyjną, fotografię, rzeźbę i ceramikę.

SZTUKOBRANIE - Targi Młodej Sztuki odbędą się w Salach Balowych Pałacu pod Baranami, na Rynku Głównym 27 w Krakowie, w godz. 11.00 – 18.00.

Szczegółowe informacje: www.sztukobranie.pl

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!