Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 25 listopada 2014, 23:15:54
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Szkoła nauki gry na gitarze - odkryj swoją pasję!

Szkoła nauki gry na gitarze - odkryj swoją pasję!

Dlaczego nauka gry na gitarze jest doskonałym pomysłem? Ponieważ muzyka zwiększa naszą wrażliwość. Powoduje rozwój emocjonalny. Staje się także pasją, a niekiedy nawet sposobem na życie. Muzyka daje nam wielkie możliwości. Ale będziemy mogli z nich skorzystać dopiero w sytuacji, kiedy opanujemy grę na wybranym instrumencie. My proponujemy gitarę. Instrument, który otoczony jest wielką magią. Instrument niezwykły, szalenie popularny i jednocześnie nie tak trudny w „obsłudze”, jak mogłoby się wydawać. 

Szkoła nauki gry
Nasza szkoła powstała z myślą o osobach, dla których muzyka jest pasją. Niekoniecznie są to ludzie w pełni ukształtowani. Często iskierka tej niezwykłej miłości dopiero się w nich tli. Celem i misją naszej szkoły jest rozpalenie tego płomienia. Dzisiejszy świat pełen jest rozrywek, które tak naprawdę nie rozwijają, a raczej ograniczają. Lekcje gry na gitarze działają w zupełnie inny sposób. Osoby, które uczęszczają do naszej szkoły bardzo szybko się o tym przekonały. Naszym zadaniem nie jest wykształcenie zawodowych muzyków. Naszym celem jest rozbudzenie w uczniach miłości do gry. To, w jaki sposób pasję tą będą realizować zależy już tylko od nich. Może to być wielka międzynarodowa scena lub gra przy małym ognisku w gronie znajomych. W każdym z tych miejsc umiejętność gry na gitarze będzie wprost nieoceniona.

Doskonałe warunki do gry
Prowadzona przez nas szkoła może pochwalić się doskonałym zapleczem. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie uczniów w różnym wieku. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Nie pełni ona jednak roli zespołu belfrów zmuszających do ciężkiej pracy. Są to raczej osoby, które mają za zadanie pobudzić w uczniach naturalny pęd do rozwoju. Każdy z nas chce być coraz lepszy w tym co robi. Wymaga to jednak ciężkiej pracy. Nauczyciele pracujący w naszej szkole potrafią sprawić, żeby ta żmudna praca stała się czystą przyjemnością.

Warto zaznaczyć, że nauka gry na gitarze nie jest wcale zadaniem karkołomnym. Oczywiście, aby zostać w niej wirtuozem, z pewnością potrzeba talentu i wielu lat ciężkiej pracy. Z drugiej strony pierwsze wyniki nauki gry na gitarze widoczne są już po kilku lekcjach. To dodatkowo motywuje do dalszej pracy i ćwiczeń. Widzimy zatem, że gitara jest instrumentem bardzo wdzięcznym do nauki. Aby ta nauka była możliwa, i dawała oczekiwane efekty, musi zostać spełniony jeszcze jeden warunek. Chodzi oczywiście o zaplecze w postaci sprzętu. Nasza szkoła to nowoczesna placówka wyposażona w wysokiej klasy gitary akustyczne, elektryczne oraz klasyczne. I właśnie na tych trzech instrumentach prowadzimy zajęcia. Sala prób czyli ćwiczebne poletko
Oczywiście efektywna nauka nie byłaby możliwa, gdyby nie doskonale przystosowane sale ćwiczeń. Ważną rolę odgrywają również sale prób, którą stworzyliśmy nie tylko na potrzeby naszej szkoły, ale także dla osób i zespołów „z zewnątrz”. Doskonała akustyka i wyposażenie sprawiają, że miejsce to może służyć nawet profesjonalnym zespołom. Oferujemy wynajem sal w przystępnych cenach. Staramy się dbać o rozwój muzyki nie tylko w obrębie naszej szkoły. Wynajem sali to także chęć podania pomocnej dłoni grupom i zespołom, które nie mają na co dzień możliwości organizowania prób z profesjonalnym zapleczem. A jak wiemy tylko pełen profesjonalizm i wielka determinacja są w stanie zaprowadzić nas na szczyt.

Założona przez nas szkoła to centrum zrzeszające osoby, dla których muzyka i gra na instrumentach jest pasją. Dzieci, młodzież i dorośli znajdą u nas doskonałą atmosferę a także idealne warunki do rozwoju swoich zainteresowań. Doskonałe zaplecze, świetna kadra dydaktyczna a także preferencyjne ceny sprawiają, że teraz każdy, kto tylko odkrył w sobie miłość do gry na gitarze, może pogłębiać wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat tego instrumentu. Być może nauka w prowadzonej przez nas szkole stanie się początkiem pięknej przygody, a także wielkiej kariery muzycznej. Naszą misją jest stworzenie warunków dla osób, które chcą się realizować właśnie poprzez muzykę. A największą nagrodą widok uśmiechu na twarzach naszych uczniów. Uśmiechu oraz tej charakterystycznej iskry w oku, która jest mieszanką determinacji, pasji i szczęścia.

Zapraszamy do kontaktu, u nas pierwsza lekcja zawsze za darmo!

Artykuł sponsorowany

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: