Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: czwartek, 07 czerwca 2012, 20:46:49
Autor: admin
Home » Menu Główne » Sport Myślenice

Sport Myślenice

Zbudowany na terenach klubu sportowego KS. Dalin oraz byłych campingów kompleks sportowy jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Małopolsce w skład, którego wchodzą:

- Hala widowiskowo sportowa – obiekt wraz z pełnym zapleczem szatniowo-technicznym posiada wymiary umożliwiające uprawianie wszystkich sportów halowych m.in. siatkówki, koszykówki, piłki nożnej halowej. Widownia na 600 osób umożliwia przeprowadzanie zawodów sportowych oraz organizację targów, koncertów, spektakli czy prezentacji. Ponadto w na terenie hali znajduje się pubo/ kawiarnia „Corner”, bardzo dobre miejsce odpoczynku i spotkań po treningach.

- Sala sportów walki – obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie hali widowiskowo – sportowej oferuje możliwość komfortowego uprawiania sportów walki (np. judo, zapasów, karate, ju jitsu) oraz gimnastyki.

- Boiska do piłki nożnej - Na terenie kompleksu znajdują się trzy boiska piłkarskie – dwa o nawierzchni naturalnej oraz jedno z nawierzchnią sztuczną. Na uwagę zasługuje to ostanie gdyż jako jedyne boisko w Polsce posiada sztuczną nawierzchnię typu - Duraspine Ultra 60. Boisko o wymiarach 107x 70m. jest oświetlone oraz posiada szatnie z natryskami.

- Strzelnica sportowa w Myślenicach - Nowoczesny obiekt do dyspozycji każdego, osoby nieposiadające zezwolenia na broń korzystają ze strzelnicy pod opieką instruktora. Do wyboru są różne rodzaje broni: rekreacyjna jak i wyczynowa.

Kompleks sportowy jest świetnym miejscem dla sportowców oraz osób szukających aktywnego wypoczynku. Różnorodność oferty oraz blisko położone inne obiekty takie jak hotele, stacja narciarska, kryta pływalnia powodują, że obiekt jest bardzo dobrym miejscem na przeprowadzanie zgrupowań i obozów sportowych oraz miejscem kolonii młodzieżowych.

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Adres: Myślenice, ul. Zdrojowa 9, 32-400

Telefon: 012- 271 05 44

www: www.sport.myslenice.pl

E-mail: hala@myslenice.pl

 

 Zobacz jeszcze na: