Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: poniedziałek, 07 października 2013, 9:10:57
Autor: norwid
Home » Menu Główne » Dzieje się » Kultura » Prywatne podróże Mała i Duże - Kaukaz (spotkanie)

Prywatne podróże Mała i Duże - Kaukaz (spotkanie)

7 października 2013, godz. 17.30, C-2 Południe Cafe, os. Górali 5, Kraków.

PRYWATNE PODRÓŻE. MAŁE I DUŻE : KAUKAZ
Międzynarodowy Tydzień Bliskości w Krakowie.

Z cyklu: Prywatne podróże. Małe i duże, zapraszamy na fascynującą opowieść połączoną z pokazem slajdów z podróży na Kaukaz Mirki Głuszek i Pauliny Kozub. Slajdowiska odbędą się w ramach Międzynarodowego Tygodnia Bliskości. Wstęp wolny.

Mirka Głuszek : Z nieustraszonym Bronkiem na Kaukazie północnym
Paulina Kozub : Przez śmierć do życia, czyli o roli Kaukazu w naszym życiu

Paulina Kozub o sobie:
...od zawsze interesuje mnie świat. Chciałabym poznać cały, żeby już nie musieć marzyć o dalekich podróżach i wysokich górach - bo przecież to zajmuje strasznie dużo czasu i nie pozwala skupić się na codziennym życiu.
Moja mama mówi, że jestem uzależniona od ruchu i bycia poza domem. Nie wiem - ja tam lubię pobyć trochę w domu po miesiącu spędzonym w podróży - to fajne uczucie. Lubię też ciepłe kapcie i książkę po trzech godzinach biegania w lesie.
Codziennie rano budzę się koło szóstej, bo Mała Istotka, która ma na imię Natalia, mówi, że już świeci słońce i że nie można marnować dnia. Natalia pomaga mi w nauce języków obcych, bo w zasadzie dla Niej wszystkie brzmią na razie tak samo. Rozumie wszystko, niezależnie od tego czy powiem do Niej w hindi, w urdu czy po hiszpańsku. To kolejna rzecz, do której dążę - nauczyć się tylu języków, na ile starczy mi czasu. W każdym kraju na świecie ludzie darzą Cię ogromnym szacunkiem, jeśli potrafisz z nimi rozmawiać. Zwłaszcza jeżeli mieszkają w malutkiej wiosce w Indiach i nie mówią po angielsku.

Właśnie Indie to moja kolejna miłość. Studiuję Filologię Indyjską, czytam o Indiach, opowiadam o Indiach, jeżdżę do Indii, planuję kolejne podróże, w moim mieszkaniu na ścianie wisi wielka mapa Indii, słucham indyjskiej muzyki, powtarzam słówka z hindi.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie i o tym, czym się zajmuję, oglądnij moje zdjęcia, przeczytaj, gdzie dotąd byłam, albo po prostu przyjdź na slajdy.
Strona Pauliny www.paulinakozub.pl
Wstęp wolny

Szczegółowa Informacja:
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
Os. Górali 5, Kraków
12 644 27 65
k.danecka@okn.edu.pl
www.okn.edu.pl

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: