Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: poniedziałek, 04 kwietnia 2016, 21:23:26
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Pożyczka bez dochodu, czy warto szukać?

Pożyczka bez dochodu, czy warto szukać?

Według różnych źródeł w Polsce około 10% osób mogących pracować jest bezrobotnych. Część z tych osób z całą pewnością pracuje, lecz bez odpowiedniej umowy. Niestety taki proceder jest ciągle obecny w naszym kraju, mimo iż oczywiści jest to nielegalne.

 

Najczęściej w takich sytuacjach  wina leży po stronie pracodawców, którzy wykorzystują sytuację na rynku pracy i nie opłacają pracownikom należnych składek i opłat. Gdy będziesz w takiej sytuacji, a urodzi się potrzeba pozyskania dodatkowych środków finansowych nie będzie Ci łatwo o uzyskanie kredytu. Na pomoc banku nie masz praktycznie żadnych szans. Do Twojej dyspozycji będą tylko oferty parabanków.

 

Instytucje pozabankowe od lat z powodzeniem funkcjonują na rynku obok tradycyjnych banków. Zazwyczaj uważane za drogie mają jednak raz po raz ciekawe oferty, którym warto się przyjrzeć. Warto także w tym miejscu wspomnieć o zmianie przepisów, która weszła w życie w marcu tego roku. Dzięki tej zmianie pożyczki udzielane przez parabanki stały się tańsze i bezpieczniejsze, szczególnie wtedy, gdy nie oddasz pożyczonej kwoty na czas.

 

Czy zatem możesz liczyć na pożyczkę, gdy nie masz umowy o pracę. Otóż okazuje się, że nie jesteś na straconej pozycji. Do Twojej dyspozycji jest kilka firm, które są skłonne pożyczyć Ci niewielkie kwoty nawet, gdy nie masz dochodu udokumentowanego odpowiednią umową. Wśród najbardziej rozpoznawalnych firm, które akceptują przychodu niepotwierdzone umowami zaliczyć należy:

- Netcredit -  pożyczający za darmo do 2000 zł,

- Vivus -  z pierwszą pożyczką do 1600 zł,

- ViaSMS oferujące do 1000 zł pierwszej pożyczki,

- Łatwy Kredyt pożyczający do 1000 zł.

 

Powyższe firmy nie dość, że dają Ci możliwość podreperowana domowego budżetu, to pozwalają także na skorzystanie z ciekawej promocji. Decydując się na pożyczkę przez internet możesz liczyć na całkowicie darmową ofertę. Pieniądze wprawdzie będziesz musiał oddać do 30 dni, lecz gdy będziesz korzystał pierwszy raz z wybranej oferty w powyższych firmach oddasz tylko tyle ile rzeczywiście pożyczyłeś bez zbędnych opłat. Jeśli potrzebujesz dłuższego okresu spłaty, możesz sprawdzić inne pożyczki bez dochodu na finanovacash.pl. Interesującą może okazać się oferta Wongi, która za jedyne 10 zł pożyczy aż 1500 zł ale na okres 60 dni. Dla wielu klientów dwa miesiące to o wiele bezpieczniejszy okres spłaty niż standardowe 30 dni.

 

Decydując się na pożyczenie pieniędzy, a nie posiadając umowy o prace musisz szczególnie zwrócić uwagę na pewien fakt. Niestety zawsze pożyczone pieniądze należy oddać. Korzystając z ofert instytucji pozabankowych terminowa spłata jest rzeczą najważniejszą. Niestety w przypadku braku takiej spłaty będziesz obciążony różnymi Kosztami dodatkowymi. Same odsetki karne nie należą do najtańszych. Warto każdorazowo przed podpisaniem umowy dokładnie zapoznać się z jej warunkami. To w umowie zapisane są wszystkie możliwe opłaty.

 

Warto także na etapie decydowania o kwocie pożyczki wziąć pod uwagę swoje możliwości finansowe. Lepiej pożyczaj takie kwoty, które jesteś rzeczywiście w stanie oddać na czas. Zapewne słyszałeś o osobach, które przez tak zwane chwilówki wpadły w jeszcze większe problemy finansowe. Dzieje się tak zawsze wtedy, gdy klienci pożyczają pieniądze i nie mają zamiaru czy też możliwości oddać pożyczonej kwoty w terminie. Każdy kredytobiorca musi wykazać się odpowiedzialnością i świadomością tego, co może grozić w przypadku braku terminowej płatności. Taka wiedza pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych problemów.

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: