Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: czwartek, 11 lipca 2013, 13:56:59
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Piłkarze Wisły testowali pracowników Muzeum Narodowego

Piłkarze Wisły testowali pracowników Muzeum Narodowego

Muzeum Narodowe w Krakowie w ramach projektu "Work of Art" zaprosiło do współpracy zagranicznych piłkarzy klubu sportowego "Wisła Kraków". Piłkarze mieli za zadanie przestestować umiejętności językowe pracowników, którzy brali udział w pilotażowych kursach z języka angielskiego, opracowanych i prowadzonych przez British Council.

Podniesienie umiejętności językowych pracowników muzeów ma pomóc w komunikacji między zagranicznymi gośćmi a personelem muzealnym majacym największy kontakt z odwiedzajacymi tj. pracownikami sklepów z pamiątkami, szatni i kas, przewodników, ochrony. W Krakowie, corocznie odzwiedzanym przez ponad 2 dwa miliony zagranicznych turystów ma to ogromne znaczenie.

Ta oryginalna akcja promocyjna objęła specjalną sesję zdjęciową w Oddziałach Muzeum: w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach oraz w Kamienicy Szołayskich, w której piłkarze „Wisły Kraków”, wcielając się w rolę zagranicznych turystów, prowadzili rozmówki sytuacyjne z pracownikami Muzeum w kasie, sklepiku muzealnym i w galeriach. 

Pracownicy poradzili sobie z tym zadaniem doskonale.

źródło: http://www.muzeum.krakow.pl/

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: