Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 01 stycznia 2013, 11:05:51
Autor: admin
Home » Menu Główne » Rekreacja » Parki linowe » Park Rozrywki ABlandia w Rytrze

Park Rozrywki ABlandia w Rytrze

Park rozrywki ABlandia w Rytrze znajduje się w przepięknej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Popradzkiego Parku Krajoznawczego - Beskid Sądecki (odległość do Krynicy Górskiej 45 km, do Nowego Sącza 20 km.), przez Park wije się górski strumień, który wraz z florą i ukształtowaniem terenu tworzy cudowny krajobraz, wręcz wymarzony do wypoczynku i spędzenia wolnego czasu. 

W Parku Rozrywki można skorzystać z:

Jednego z najpiękniejszych i najciekawszych Parków Linowych - prawie 1 km w drzewach w tym szybką trasę zjazdową. Park linowy składa się z trzech tras:
1. Trasa zielona - Standard - (długość ponad 250 metrów) trasa linowa uniwersalna, dla dorosłych i dzieci. Trasa łatwa na wysokości ok. 6-7 metrów nad poziomem gruntu licząca 15 przeszkód różnego rodzaju, takich jak przejście ścianką wspinaczkową, przejazd na deskorolce, przejazd na trapezie, przejście po siatce, itp. Czas przejścia wraz ze szkoleniem ok. 1h.
2. Trasa czerwona - Extreme -(długość ponad 300 metrów) trasa linowa trudniejsza, zapewniająca większe emocje, położona na znacznie wyższej wysokości sięgającej do 18 metrów na poziomem terenu! 15 przeszkód, m.in. złośliwe pętle, równoważnie, przejazd na linie Tarzana, trzy zjazdy tyrolskie itp. Czas przejścia wraz ze szkolenie ok.1,5h. 
3. Trasa Zjazdowa PAJĘCZAK - (łącznie ponad 250 metrów)  Absolutny HIT! Uczepiony(a) liny, siedząc wygodnie w uprzęży przejeżdżasz niczym pociąg pośpieszny nad parkiem! lądując w specjalnej pajęczynie zawieszonej na linach bangge, ale to nie koniec, w drodze powrotnej czekają na Ciebie trzy zjazdy: na linie, na siatce oraz na balonie! Niesamowite emocje!

Oprócz tego:
- Plac Zabaw na Drzewach dla dzieci w wieku powyżej 3 roku życia,
- Basen dla Kul Wodnych,
- Niesamowitą atrakcję BigSWING,
- Tor dla Kuli Zorbing,  
- Tor dla Quadów. 
- Park stworzony jest do obsługi zarówno klientów indywidualnych jak i grupowych (imprezy integracyjne, urodzinowe i inne.), w tym grup szkolnych.

Godziny otwarcia:

Data Godziny otwarcia
1 maja do 30 sierpnia Czynne codziennie od godzinny 10:00 do godziny 20:00 (od poniedziałku do piątku w maju i czerwcu czynny od godziny 12:00, otwarcie we wcześniejszych godzinach wymaga wcześniejszej rezerwacji)
Wrzesień Czynne codziennie od godz 11:00 do 19:00
1 października do 15 listopada i od 1 do 30 kwietnia Czynne w każdy weekend oraz dni świąteczne od godziny 11:00 do 18:00, w pozostałe dni otwieramy po wcześniejszej rezerwacji
od 16 listopad do 31 marzec Otwieramy po wcześniejszej rezerwacji
GRUPY ZORGANIZOWANE Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy program i ustalimy termin możliwej rezerwacji

Cennik:

Atrkacja norlmalny ulgowy
Trasa linowa 30 zł  26 zł
Trasa Zjazdowa PAJĘCZAK  26 zł -  
BigSWING  26 zł  -  
Trasa JUNIOR/Wyspa PIRATÓW (bez limitu czasu)  22 zł  -  
Kule Wodne  10 zł    

 

 

 

 

 

 

Położenie:

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Adres: Rytro

Telefon: +48 728 868 564

www: http://www.ablandia.pl/

E-mail: manager@ablandia.pl

 

 Zobacz jeszcze na: