Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 11 września 2013, 12:27:50
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Małopolskim Koralem przez Europę

Małopolskim Koralem przez Europę

 

Symbol naszego regionu – czerwony koral - rusza na podbój Europy! Praga, Brno, Bratysława, Koszyce, Budapeszt to tylko niektóre z europejskich miast, jakie odwiedzi Camper Małopolski – mobilna wizytówka regionu. Podczas drugiej już trasy Camper dotrze do Czech, Słowacji i Węgier i tam wśród mieszkańców i przebywających turystów rozsławi piękno Krakowa i jego okolic.

Czerwony Koral ozdobił samochód typu camper wyposażony  w materiały, filmy reklamowe i mini stoisko promocyjne. Camper będzie zatrzymywał się w największych
i najbardziej znanych miastach krajów Grupy Wyszehradzkiej i „obdarowywał” przybyłych na stoisko licznymi materiałami o Małopolsce. A jest się czym pochwalić! Wspaniały Szlak Architektury Drewnianej to ponad 250 zabytkowych, niezwykle cennych obiektów: kościołów, cerkwi, dworów, zabudowy wiejskie i małomiasteczkowe, a w tym osiem prawdziwych pereł – świątynie wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO. Światowej rangi zabytków jest w regionie aż 12 – są to także Kraków – kolebka polskiej kultury, Kopalnia Soli i Zamek Żup Krakowskich w Wieliczce, Kopalnia Soli w Bochni, KL Auschwitz-Birkenau – Niemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny i Zagłady, Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej. Ale to nie wszystko! Małopolska to liczne możliwości aktywnego spędzania czasu oraz zaciszne miejsca do odpoczynku i regeneracji. To bogactwo parków narodowych oraz uzdrowisk, w których z dala od zgiełku dużych miast można znakomicie wypocząć.

Na stoisku dla camperowych gości nie zabraknie słodkości w postaci „krówek” oraz… czerwonych korali!! Wszyscy napotkani przez Campera będą zachęcani do „podążania” za samochodem do Małopolski zgodnie  z hasłem przewodnim: «Follow us to Małopolska Region». 

Koralową podróż Campera Małopolskiego można śledzić na:  http://campermalopolski.blogspot.com oraz na https://www.facebook.com/CamperMalopolski

 

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

Tagi: wiadomości