Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 01 stycznia 2013, 10:59:42
Autor: admin
Home » Menu Główne » Rekreacja » Parki linowe » Krynicki Park Linowy

Krynicki Park Linowy

Krynicki Park Linowy położony u podnóża Jaworzyny zaprasza zarówno młodszych jak i starszych do aktywnego wypoczynku wszystkich spragnionych wrażeń.  

W parku można skorzystać z:

Atrakcji linowych - 81 przeszkód, na których wyznaczono nastepujące trasy:

- Trasa Bąbel przenzaczona dla najmłodszych już od 3 lat. Trasa powieszona na niewielkiej wysokości, całkowicie okryta siatkami zabezpieczającymi. Bez limitu wzrostu, prześć i czasu, w trakcie 1 dnia

- Trasa niska przygotowana specjalnie dla najmłodszych, a także dla osób z lękiem wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 1,5-2m nad ziemią. 13 przeskówd m.in. kładka wysepkowa, ścianka wspinaczkowa, zjazd na talerzu. Bez limitu wzrostu, czas przejścia ok. 20 min.

- Trasa średnia przeznaczona zarówno dla starszych dzieci, jak i osób dorosłych. Przeszkody na trasie znajdują się na wysokości ok. 4 metrów. Jest to trasa o średnim stopniu trudności, zaprojektowana specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę w parku linowym. 15 przeszkód m.in. skok na sieć pajęczą, zjazd na snowboardzie, rozrywające liny. Minimalny wzrost 110 cm., czas przejścia ok 35 min.

- Trasa wysoka przeznaczona jest dla osób, które nie boją się wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są na wysokości od 8 do 10 metrów nad ziemią. Jest to trasa o podwyższonym stopniu trudności, na który wpływa nie tylko wysokość, jak i rodzaj zastosowanych przeszkód. 15 przeszków m.in. zjazd na sankach i nartach, sople, most zwodzony. Minmalny wzrost - 135 cm, czas przejścia ok 35 min. 

- Trasa zjazdowa składa się głównie ze zjazdów tyrolkowych (5, najdłuższy z nich wynosi 120m) oraz 3 przeszkód dodatkowych. Łączna długość zjazdów wynosi ponad 260 m. Minimlany wzrost 135 cm., czas przejścia ok 15 min. 

- Trasa ekstremalna przeznaczona jest dla miłośników nieco bardziej ekstremalnych przeżyc. Trasa składa się z 19 przeszkód, które w niektórych miejscach sięgają nawet 15 m wysokości. Minimlany wzrost 135 cm., czas przejścia ok 60 min. 

inne atrkacje:

Skok Wahadłowy (Big Swing) z wysokości 17m. Niezapomniane przeżycie!
Ścianka wspinaczkowa, z 3 drogami wejścia, w tym jedną niezwykle trudną i wymagającą.
Zaplecze dla maluchów – m. in. mini plac zabaw, trampolina. 
Doskonałym miejscem do urządzenia pikników rodzinnych, gdzie można skorzystac ze specjalnie przygotowanego miejsca grillowego.
 

ORGANIZACJA IMPREZ

Krynicki Park Linowy jest idealnym miejscem na organizację wszelkich imprez plenerowych, wyjazdów firmowych i integracyjnych czy pikników. Oprócz parku linowego możliwe do przeprowadzenia są konkurencje Team Building, paintball, techniki linowe, łucznictwo, orienteering i wiele, wiele innych pozwalających efektywnie zorganizować czas nawet dla kilkuset osób jednocześnie! więcej informacji: www.fabrykaendorfiny.pl

Godziny otwarcia:

* Możliwość otwarcia poza godzinami otwarcia (wymagany kontakt telefoniczny)
** W przypadku złych warunków pogodowych (np. obfite opady, silny mróz) - park nieczynny.

Cennik:

Położenie:

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Adres: Krynica-Zdrój, Czarny Potok

Telefon: +48 660 313 091, 604 483 578

www: biuro@parklinowykrynica.pl

E-mail: biuro@parklinowykrynica.pl

 

 Zobacz jeszcze na: