Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 10 lipca 2013, 16:02:08
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Kraków - akcja Lato w Mieście

Kraków - akcja Lato w Mieście

Wakacyjna sielanka trwa ! Od kilku dni odbywa się Akcja Lato w Mieście. Również Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta dla wszystkich dzieci pozostających w Krakowie przygotował na ten czas dla najmłodszych ciekawą ofertę. Zajęcia odbywają się kilku klubach wchodzących w struktury Ośrodka, które działają na terenie czterech dzielnic krakowskich: Czyżyny, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie i Nowa Huta.

Przygotowany program, pozwoli dzieciom spędzić okres wakacji zarówno w sposób aktywny, twórczy jak i bezpieczny. Wśród propozycji Klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta znajdują się między innymi: warsztaty muzyczne, plastyczne, archeologiczne, tkackie, etnograficzne, czekoladowe w Manufakturze Czekolady, zajęcia rekreacyjne, plenery malarskie, wyjścia do kina, zoo, na baseny, do stadniny koni oraz rozmaite wycieczki.


Wszystkich rodziców i opiekunów zainteresowanych wakacyjną ofertą Ośrodka Kultury zachęcamy do zapoznania się z propozycją. W niektórych klubach zostały Jeszce wolne miejsca. Zapisy na zajęcia wraz z wpłatą przyjmowane są w poszczególnych klubach. Warto jednak pamiętać, iż zależności od warunków pogodowych plan może ulec zmianie.


Jak co roku Ośrodek zaprasza również młodych adeptów sztuki na plener malarski w Krynicy Zdroju, którego celem pleneru jest uwrażliwienie młodych ludzi na piękno przyrody poprzez pracę twórczą. Do działań plastycznych wykorzystywane będą materiały przyjazne środowisku a zajęcia rekreacyjne przebiegać będą pod kątem poszanowania przyrody i ekologicznego spędzania wolnego czasu. Program ma służyć rozwojowi artystycznemu dzieci oraz wzbogaceniu ich warsztatu twórczego. Oprócz zajęć plastycznych codziennie będą organizowane zajęcia integracyjne i sportowo-rekreacyjne.

Szczegółowy program zajęć, które będą odbywać się w poszczególnych Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, a także informacje o plenerze malarskim można znaleźć na www.krakownh.pl

Kontakt:
Dział Imprez i Promocji
Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta
12 644 68 10 wew. 23
imprezy@krakownh.pl

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: