Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: piątek, 20 czerwca 2014, 15:04:17
Autor: admin


Udostepnij na Facebooku

Inne

 • Niechęć do młodych przedsiębiorców

  Założenie własnej firmy to odważna decyzja, ale pomimo tego, coraz więcej młodych osób decyduje się na swój start – up. Jeśli najważniejszy etap rozpoczęcia działalności mamy za sobą, tj. posiadamy wizję naszego biznesu, to pozostaje nam niemniej trudny etap polegający na znalezieniu niezbędnych funduszy na rozkręcenie firmy. Banki niechętnie pożyczają pieniądze świeżo upieczonym przedsiębiorcom, ponieważ nie mają do nich zaufania.

  czytaj więcej
 • Grać czy nie grać z dziećmi? – oto jest pytanie!

  Coraz mniej dzieci spędza wolny czas na dworze, bawiąc się z rówieśnikami w chowanego, grając w piłkę, klasy czy gumę. Coraz mnie dzieci w ogóle wychodzi na powietrze. Skąd taki trend? Komputer stał się atrakcyjniejszą formą spędzania wolnego czasu a gry komputerowe – zamiennikiem zabaw podwórkowych. Czy taka forma rozrywki jest korzystna dla rozwoju młodego człowieka? Pozwolić czy nie pozwolić najmłodszym na gry komputerowe?

  czytaj więcej
 • Mazury atrakcyjne nie tylko latem

  Czy zastanawialiście się już gdzie warto pojechać na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia lub Sylwestra? Czy musi to być miejsce na mapie małopolski? A może odległe Mazury? Ta piękna kraina geograficzna często jest oblegana latem, ale niedoceniana w zimie. 

  czytaj więcej
 • Planujesz oszczędzanie na wymarzone wakacje? Sprawdź najlepsze oferty lokat bankowych

  Lokaty bankowe to wciąż najpopularniejszy sposób oszczędzania pieniędzy w Polsce. Większość z nas wybiera lokaty, ponieważ to najprostsze rozwiązanie. Oprocentowane depozyty w banku zapewniają bezpieczeństwo i zysk z odsetek. Nawet pomimo spadku oprocentowania lokat, wciąż decydujemy się na oszczędzanie w banku. Przyjrzymy się, jakie lokaty są obecnie najlepszymi ofertami na rynku.

  czytaj więcej
«1»
Udostepnij na Facebooku
 

 Zobacz jeszcze na: