Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 16 lipca 2014, 18:25:04
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » I Rodzinny Piknik Ekologiczny na Bachledówce

I Rodzinny Piknik Ekologiczny na Bachledówce

Ekozabawy, rodzinne konkursy z nagrodami, degustacje potraw ekologicznych i pokazy Strong mana to tylko niektóre atrakcje I. Małopolskiego rodzinnego pikniku ekologicznego na Podhalu. Wydarzenie odbędzie się 20 lipca 2014 roku w Czerwiennem na terenie wokół Hotelu Bachledówka.

Organizatorem akcji jest Fundacja Rozwoju Podhala, a głównym partnerem pikniku – Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Celem przedsięwzięcia jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców Podhala oraz popularyzacja informacji dotyczących odnawialnych źródeł energii (OZE). Jednym z głównych zagrożeń ekologicznych na Podhalu jest bowiem zanieczyszczenie dwutlenkiem węgla, gdzie problem niskiej emisji zagraża walorom środowiskowym.

Rodzinny piknik rozpocznie się o godzinie 10.00. W programie przewidziano szereg atrakcji dla najmłodszych uczestników imprezy. Będą m.in. występy taneczne, konkursy z nagrodami, a także zabawy i warsztaty kreatywne prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów z Klubu Żyrafki z Nowego Targu. Szczególnie ciekawie zapowiadają się konkursy dla najmłodszych siłaczy i zawody ze Strong manem Robertem Nemsiem.

Podczas pikniku będzie można spróbować zdrowych, regionalnych przysmaków, obejrzeć pokaz mody regionalnej i występ zespołu „Góralsko Familia”, wziąć udział w maratonie zumby, a także skorzystać z bezpłatnych zabiegów na bazie ekologicznych produktów kosmetycznych. Imprezę zakończy zabawa taneczna z zespołem „Luz Blues”.

Do udziału w rodzinnym pikniku ekologicznym organizatorzy zachęcają zarówno wszystkich lubiących dobrą zabawę, jak też osoby zainteresowane działaniami proekologicznymi i stosowaniem zielonej energii.                       

Serdecznie zapraszamy na Bachledówkę, na I. Małopolski rodzinny piknik ekologiczny!

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: