Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 25 sierpnia 2015, 18:57:31
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Gdzie najlepiej otworzyć lokatę na krótki okres - ranking lokat krótkoterminowych 2015

Gdzie najlepiej otworzyć lokatę na krótki okres - ranking lokat krótkoterminowych 2015

Banki nieustannie przygotowują nowe propozycje dla osób zainteresowanych oszczędzaniem. Uwagę klientów przyciągają między innymi lokaty krótkoterminowe, które zawierane są na okres do jednego roku. Ważną zaletą tego typu lokat jest wysokie bezpieczeństwo. Pieniądze wpłacamy na krótki okres czasu, tak więc w razie potrzeby możemy szybko je odzyskać. Istotne znaczenie ma także atrakcyjne oprocentowanie, które jest wyższe niż w przypadku kont oszczędnościowych. Warto zatem zapoznać się z lokatami krótkoterminowymi, których warunki są dla klienta szczególnie korzystne.Na uwagę zasługuje na przykład db Lok@ta Deutsche Banku. Ta oferta wyróżnia się przede wszystkim ze względu na wysokie oprocentowanie, które wynosi aż 5%. Lokata zawierana jest na okres 2 miesięcy. Z propozycji tej mogą skorzystać osoby, które chcą ulokować kwotę od 2000 do 10 000 zł. Warto jednak zaznaczyć, że oprocentowanie w wysokości 5% proponowane jest wyłącznie w przypadku otwarcia lokaty razem kontem osobistym dbNET. Pozostałym klientom Deutsche Bank proponuje oprocentowanie w wysokości 2,5%.

Kolejna korzystna lokata krótkoterminowa to Lokata 4% Alior Banku. Jak sama nazwa wskazuje, oprocentowanie wynosi tutaj 4%. Czas trwania umowy to 2 miesiące. Na lokatę można wpłacić od 1000 do 10 000 zł. Z oferty można skorzystać przez 30 dni od daty otwarcia Konta Rozsądnego lub Konta Wyższej Jakości w Alior Banku.

Wśród najlepszych ofert wymienić należy także Lokatę Start Meritum Banku. Lokata zawierana jest na 2 miesiące, natomiast jej oprocentowanie wynosi 4%. Można ją otworzyć w ciągu 30 dni od założenia Konta z Gwarancją.

Bardzo dobrą ofertą jest również Lokata na Start Getin Online. Jej oprocentowanie wynosi 3,5% - a zatem trochę mniej niż w przypadku wcześniej omówionych ofert, jednak ważną zaletą jest fakt, że w przypadku zerwania lokaty przed terminem klient nie traci odsetek za okres, w którym środki przechowywane były na lokacie. Co więcej, możliwe jest ulokowanie kwoty od 500 do 10 000 zł, a zatem oferta dostosowana jest do potrzeb osób dysponujących niewielkimi oszczędnościami.

To wyłącznie cztery spośród wielu propozycji, które banki przygotowały dla osób zainteresowanych lokatami krótkoterminowymi. Oznacza to, że każdy może bez problemu znaleźć ofertę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Warto to wykorzystać, biorąc pod uwagę fakt, że lokaty krótkoterminowe to bezpieczny i skuteczny sposób inwestowania oszczędności.

Polecamy również sprawdzić aktualny ranking lokat na oszczednoscionline.pl

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: