Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 02 września 2014, 19:12:50
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Dyniowe stwory i twory

Dyniowe stwory i twory

Dynia będzie główną bohaterka konkursów odbywających się w ramach III Festiwalu Zaklęte w Dyni, organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty i Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta pod patronatem honorowym Marka Sowy - Marszałka Województwa Małopolskiego.

Dyniowe konkursy-fot. AG Studio Grzegorz Wawrzonek (1)

Cieszące się w ubiegłym roku wielkim zainteresowaniem dyniowe konkursy zostały włączone również do programu tegorocznej edycji Festiwalu. Ci, którzy zdecydują się wystartować w konkursie plastycznym Dyniowe cudeńka, będą mogli wykazać się wyobraźnią i zdolnościami plastycznymi. Jury oceniać będzie oryginalność wykorzystania dyni jako tworzywa plastycznego, pomysłowość aranżacji oraz ogólny wyraz artystyczny. Dynia jaka jest, każdy widzi to konkurs adresowany do hodowców i pasjonatów, którzy mogą pochwalić się dyniowym okazem o oryginalnym kształcie lub kolorze. Organizatorzy mają nadzieję, że także i w 2014 roku zgłoszone do konkursów dynie oraz zrobione z nich stwory i twory, będą zachwycać wszystkich przybyłych na finałową imprezę Festiwalu.

Zgłoszenia do konkursów przyjmowane są do 18 września. Szczegółowe zasady uczestnictwa określa regulamin, który wraz z programem całego Festiwalu można znaleźć na stronie www.zakletewdyni.pl. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi podczas imprezy finałowej 21 września w Parku Ratuszowym w godzinach 12.00-16.00. Na zwycięzców czekają nagrody.

W obu planowanych konkursach udział mogą wziąć nie tylko osoby indywidualne, ale również rodziny i instytucje. Do udziału zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Krakowa oraz miłośnicy królowej jesieni z całej Małopolski. 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Projekt realizowany pod patronatem Marka Sowy – Marszałka Województwa Małopolskiego.

 

Kontakt:

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty

tel. 12 644 68 10 wew. 25, 518 659 075

stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl,

www.przyjacielenowejhuty.pl  

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie!Zobacz również:

    Przepraszamy, nie znaleziono dokumentów spełniających te kryteria.

 

 Zobacz jeszcze na: