Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: środa, 16 lipca 2014, 18:20:23
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Wiadomości » Dodaj trasę z Małopolski i wygraj nagrody!

Dodaj trasę z Małopolski i wygraj nagrody!

Wakacyjną porą zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowego portalu turystycznego ZachodniaMalopolska.pl, który jest skarbnicą pomysłów na spędzenie wolnego czasu, pozwala na poznanie mnóstwa atrakcyjnych miejsc z obszaru zachodniej Małopolski, służy pomocą w planowaniu wycieczek, zawiera gotowe propozycje najciekawszych tras i zaprasza do zwiedzania okolicy przez skorzystanie z opcji wirtualnego spaceru. ZachodniaMalopolska.pl to nie tylko portal turystyczny, ale też aplikacja mobilna, dzięki której do najważniejszych informacji możemy mieć dostęp w każdym miejscu! Sprawdźcie sami, jak wygląda portal, wypróbujcie aplikację, poznajcie najciekawsze miejsca.

Projekt ZachodniaMalopolska.pl jest efektem współpracy ośmiu stowarzyszeń – Lokalnych Grup Działania z terenu północno-zachodniej Małopolski: LGD Nad Białą Przemszą, LGD Jurajska Kraina, LGD dla Obszarów Wiejskich Gminy Olkusz, LGD Partnerstwo na Jurze, LGD Zdrój Krzeszowice, LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa, LGD Blisko Krakowa, Stowarzyszenie Dolina Karpia, które opracowały wspólną ofertę turystyczną. Ten bogaty w atrakcje przyrodnicze, historyczne i kulturowe region, ma duży potencjał do rozwoju turystyki i rekreacji weekendowej, krótkookresowej, skierowanej do mieszkańców dwóch sąsiednich aglomeracji – krakowskiej i śląskiej. Hasłem przewodnim naszej kampanii promocyjnej jest „Twój pomysł na weekend”.

O projekcie: http://zachodniamalopolska.pl/strona/o-projekcie

Możecie także przyczynić się do rozwoju strony i aplikacji poprzez dodawanie tras wycieczkowych. Zachętą do takiego działania jest konkurs, który Traseo i ZachodniaMałopolska.pl wspólnie dla Was przygotowali :)

W konkursie na najlepszą trasę z rejonu północno-zachodniej Małopolski do wygrania są smartfon i zegarek GPS! Warto się postarać, gdyż nagrody są niczego sobie, a zadanie – jak zawsze łatwe ;) oczywiście stawiamy na Waszą aktywność i chęć dzielenia się swoimi trasowymi doświadczeniami. Czekamy na Wasze trasy z okolic zaznaczonych na mapce – trasy rowerowe, piesze, zwiedzanie miast i miasteczek, wyprawy w nieznane, jednym słowem wszystko, na co tylko przyjdzie Wam ochota :) przy wybieraniu zwycięzcy tradycyjnie weźmiemy pod uwagę ciekawość trasy, ilość i jakość dodanych zdjęć oraz przydatność opisu.

Autor najlepszej trasy otrzyma smartfon LG Nexus 5, natomiast na autora najciekawszej trasy rowerowej czekać będzie zegarek Suunto Ambit Silver HR.

Zasady konkursu w skrócie:

- konkurs trwa od 30 czerwca do 31 sierpnia 2014 r.,
- do konkursu należy zgłaszać trasy dodane do portalu w okresie od 30 czerwca do 31 sierpnia 2014 r.,
- trasy mogą być zgłoszone w dowolnej kategorii,
- aby zgłosić trasę na konkurs, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się w widoku dodanej trasy.

Pełny regulamin konkursu

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: