Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: wtorek, 21 października 2014, 19:42:05
Autor: admin
Home » Menu Główne » Dzieje się » Kultura » Bilety do Solskiego także przez telefon

Bilety do Solskiego także przez telefon

Wrzesień okazał się bardzo dobrym miesiącem dla Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Spektakle prezentowane na scenie przy Mickiewicza 4 obejrzało 7497 widzów, a dodatkowo blisko 500 osób zobaczyło spektakl w plenerze na Tarnowskim Rynku. 

- To kolejny rekord jaki notujemy w ostatnim okresie, a równocześnie najlepszy wynik w ciągu ostatnich 25 lat - mówi Krzysztof Bogusz Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru Solskiego. Również październik zapowiada się równie rekordowo - widzowie zobaczą blisko 50 spektakli na małej i dużej scenie. 

Część sprzedaży jest realizowana przez nowe kanały dystrybucji biletów, a dodatkowo Teatr Solskiego we współpracy z firmą Vectorsoft udostępnia aplikację do mobilnych zakupów. Osoby lubiące kupować bilety bez konieczności wychodzenia z domu z pewnością skorzystają z nowej możliwości. 

Tiketto - bo taką nazwę nosi aplikacja udostępniająca bilety do teatrów z największych polskich miast, powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcą w łatwy i szybki sposób zapoznać się z repertuarem teatrów, dokonać wyboru spektaklu i zakupić bilet. Tiketto obsługuje płatności MasterPass. Aplikacja  dostępna jest w systemach Android, iPhone oraz Windows Phone.

 Serdecznie zapraszamy również do wzięcia udziału w promocji „Drugi bilet za 50%”. Kup 2 bilety w jednej transakcji, zapłać MasterPass a otrzymasz zniżkę 50% na drugi bilet.  

Bilety przez internet na spektakle grane w Teatrze Solskiego można również zakupić za pośrednictwem platformy EKOBILET, która jest zintegrowana z teatralnym profilem na Facebooku, oraz stroną internetową www.teatr.tarnow.pl. Płatności za bilety dokonywane są za pomocą systemu dotpay.pl, a klient otrzymuje bilet na spektakl w formie MMS na swój telefon oraz skrzynkę email. 

Zapraszamy do pobrania aplikacji mobilnej Tiketto.
Regulamin promocji "Drugi bilet za 50%" <==
http://www.teatr.tarnow.pl/files/20140917_regulamin_Tiketto.pdf
Aplikacja do pobrania <==
https://www.tiketto.pl/PobierzApke

Udostepnij na Facebooku
comments powered by Disqus
     

Nie przegap nowości na stronie! 

 Zobacz jeszcze na: