Forum
Zobacz co słychać na naszym forum>>>

Najnowsze tematy:

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcia z Małopolski >>>
Google+
Ładuję...
Data dodania lub aktualizacji: poniedziałek, 03 czerwca 2013, 18:26:24
Autor: admin
Home » Menu Główne » Zdjęcia » Galerie OM » Bajkolandia 2013


Udostepnij na Facebooku

Bajkolandia 2013

Bajkolandia 2013 zaczęła się w Krainie Tysiąca i Jednej Przygody (Miejskiej Bibliotece Publicznej). Od rana w andrychowskiej książnicy gromadziły się dzieci biorące udział w warsztatach plastycznych i literackich, w konkursach i grach. Pomimo niesprzyjającej pogody, zabawa trwała w najlepsze. Po południu – burmistrzowie Bajkolandii odebrali z rąk Tomasza Żaka, klucze do magicznej krainy. Zaraz potem w MDK-u poznaliśmy króla i królową Bajkolandii 2013.

W skład atrkacji Bajkolandii wchodziły pokazy wozów strażackich i policyjnych w Krainie Magicznych Wehikułów, warsztaty pszczelarskie, malowanie twarzy, kącik szalonego fryzjera, warsztaty plastyczne i muzyczne w króliczej Jamie klubokawiarni Baszta, bajkowy świat w Pałacu Białej królowej zwanym czasami Pałacem Bobrowskich. Nawet pogoda nie zatrzymała chętnych do aktywnego wypoczynku w Dzień Dziecka. Najmłodszym zapewne najbardziej podobało się na Placu Mickiewicza, gdzie można było skorzystać z dmuchanych zamków, licznych gier i zabaw. 

Wieczorem odbył się III Powiatowy Przegląd Taneczny „Pasje i Talenty, czyli Szaleństwa Artystyczne” w Miejskim Domu Kultury w ramach Bajkolandii. Scenę MDK opanowały grupy taneczne a widownia wypełniła salę po brzegi. W trzech kategoriach wiekowych nagrody główne zdobyły odpowiednio: Crazy Kids z ZSS w Roczynach, RADAGMA ze Świetlicy CKiW w Rzykach oraz BIG SIZE CREW również ze Świetlicy CKiW w Rzykach. 

Drugi dzień Bajkolandii rozpoczął się od pięknej pogody i przejażdżek ciuchcią, która jeździła od godziny 9. do 10. po całym mieście: od ulicy Legionów przez Krakowską i Lenartowicza, Włókniarzy i wracała w okolice Placu Mickiewicza. Po drodze na kilku przystankach zbierała dzieciaki z rodzicami. 

 

Źródło: Materiały prasowe/ zdjęcia Nowiny Andrychowskie

Udostepnij na Facebooku
Tagi: relacje Andrychów
 

 Zobacz jeszcze na: